Detská posteľ KLASIC PW

Detská posteľ KLASIC PW

Hodnotenie produktu: 4.77/5 (22x)

Vaše hodnotenie:

Ponuka zahŕňa: 1) Posteľ KLASIC 2) Rošt na rám postele 3) Bezpečnostnú bariéru - zadarmo! K posteli dostanete zadarmo certifikovaný penový matrac s poťahom. 4) Penový matrac s poťahom

€147,40 s DPH

€122,83

Dostupnosť: Na objednávku
Doručíme dňa: Piatok 19.11.2021

Krásna posteľ KLASIC plná štýlu je vyrobená z lakovanej MDF dosky a laminovanej drevotriesky. Posteľ vyrobená z nábytkovej dosky sa vyznačuje krásnym a jedinečným vzhľadom, trvanlivosťou a predovšetkým prijateľnou cenou. Najvyššia kvalita použitých materiálov zaručuje pohodlie a ergonómiu, ktorá pri odpočinku hrá veľkú úlohu. Posteľ je veľmi praktická, funkčná a bezpečná pre dieťa, ktoré vyrástlo z postieľky pre najmenších. Všetky jej okraje sú zaoblené a prispôsobené na použitie dieťaťom. Rošt je vyrobený z borovicového dreva vo forme lamiel priskrutkovaných na stranách postele tak, aby vydržal zaťaženie až do 110 kg. Dve bočné bariéry a nízka poloha matraca zaisťujú bezpečnosť a pohodlie. Dostupné farebné verzie vám umožnia prispôsobiť posteľ každému interiéru.

POPIS:

Dĺžka 144 cm / 164 cm / 184 cm
Šírka 85 cm
Výška 60 cm
Hrúbka materialu je 18 mm
Vzdialenosť medzi matracom a zábradlím cca 6 cm / 8 cm
Výška roštu je cca 28 cm

Ak máte nejaké otázky týkajúce sa objednávky, odporúčame vám, aby ste nás kontaktovali. Snažíme sa čo najviac naplniť očakávania našich klientov v záujme úspešnej a uspokojujúcej spolupráce.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info