Detská posteľ KLASIC s 2 zásuvkami PW

Detská posteľ KLASIC s 2 zásuvkami PW

Hodnotenie produktu: 4.71/5 (17x)

Vaše hodnotenie:

1) Detská posteľ KLASIC 2) Rošt postele 3) Bezpečnostná bariéra - zadarmo! 4) Dve zásuvky na kolieskách K posteli dostanete zadarmo certifikovaný penový matrac s poťahom.

€169,40 s DPH

€141,17

Dostupnosť: informujte sa o dostupnosti

Krásna, plnohodnotná posteľ KLASIC z lakovanej MDF dosky (čela postele) a zvyšok prvkov z laminovanej drevotrieskovej dosky. Posteľ z nábytkovej dosky má krásny a jedinečný vzhľad, trvanlivosť a čo je najdôležitejšie, prijateľnú cenu. Najvyššia kvalita použitých materiálov zaručuje pohodlie a ergonómiu, ktorá zohráva pri odpočinku obrovskú úlohu. Lôžko je veľmi praktické, funkčné a bezpečné pre už nezávislé dieťa, ktoré vyrastalo z detskej postieľky pre najmenších. Všetky jeho hrany sú zaoblené a prispôsobené na použitie dieťaťom. Rošt je vyrobený z borovicového dreva vo forme lamiel priskrutkovaných na bokoch postele, vďaka čomu má nosnosť až 80-100 kg. Obojstranné bariéry a nízka poloha matraca zaručujú bezpečnosť a pohodlie vášho dieťaťa. Posteľ je obojstranná, čo znamená, že zábrana môže byť namontovaná vpravo alebo vľavo, podľa potreby. Dostupné farebné verzie vám umožnia umiestniť posteľ do akéhokoľvek interiéru.Ďalšou výhodou sú 2 priestranné zásuvky na kolieskach, do ktorých môžete uložiť detské posteľné prádlo alebo hračky. Veci budú odložené, ale stále na dosah.

POPIS:

Dĺžka 164 cm / 184 cm
Šírka 85 cm
Výška 60 cm
Hrúbka materialuje 18 mm
Rozmery zásuvky 79,5 cm / 89,5 cm x 70 cm (jedna zásuvka)

Ak máte nejaké otázky týkajúce sa objednávky, odporúčame vám, aby ste nás kontaktovali. Snažíme sa čo najviac naplniť očakávania našich klientov v záujme úspešnej a uspokojujúcej spolupráce

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info