Detská posteľ KASIA PW

Detská posteľ KASIA PW

Hodnotenie produktu: 5/5 (4x)

Vaše hodnotenie:

1) Detská posteľ KASIA 2) Rošt postele 3) Penový matrac s hrúbkou 6 cm (s možnosťou zakúpenia kvalitnejšieho matraca ) 4) Snímateľný poťah matraca 5) Bezpečnostná bariéra - ZADARMO

€165 s DPH

€137,50

Krásna posteľ KASIA plná štýlu je vyrobená z laminovanej drevotriesky. Veľmi praktická, funkčná a bezpečná detská posteľ je určená pre dieťa, ktoré vyrástlo z detskej postieľky pre najmenšie deti. Rošt je vyrobený z borovicového dreva. Nosnosť postele je 80-110 kg. Bezpečnosť a pohodlie pri používaní zaisťujú dve bočné bariéry a nízka poloha matraca. Krátku bezpečnostnú bariéru je možné namontovať na ľavú aj pravú stranu. Detská posteľ obsahuje aj hrubý, penový matrac so snímateľným poťahom, ktorý zaisťuje zdravý a pokojný spánok dieťaťa.

V ponuke je aj možnosť výberu iného matraca:
- matrac vyrobený z materiálu pena-kokos s hrúbkou 7,5 cm za príplatok +15€
- matrac vyrobený z materiálu pena- kokos-pohánka s hrúbkou 8,5 cm za príplatok+27€
- penový vrstvený matrac s hrúbkou 10 cm za príplatok +30€


V prípade voľby iného matraca ako penového prosíme uviesť v poznámke pri objednávke. Príplatok za jednotlivý druh matracu bude pripočítaný k celkovej sume objednávky.

Ak máte nejaké otázky týkajúce sa objednávky, odporúčame vám, aby ste nás kontaktovali. Snažíme sa čo najviac naplniť očakávania našich klientov v záujme úspešnej a uspokojujúcej spolupráce.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info