Detská posteľ KRÁLIK so zásuvkou PW

Detská posteľ KRÁLIK so zásuvkou PW

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Ponuka zahŕňa: 1) Detskú posteľ KRÁLIK 2 ) Rám postele 3) Penový matrac s hrúbkou 6 cm 4) Odnímateľný poťah na matrac 5) Zásuvku na kolieskach 6) Ochrannú bariéru (90CM) - ZADARMO !!! 7) Nálepka oči spiaceho králika - ZADARMO !!!

€187 s DPH

€155,83

Ceníme si jedinečnosť, a preto bola vytvorená jedinečná posteľ KRÁLIK, ktorá poskytuje pohodlný odpočinok aj skvelú dekoráciu detskej izby. Vyrobená z lakovanej MDF dosky a z laminovanej drevotriesky. Rošt je vyrobený z borovicového dreva. Nosnosť postele je 80-100 kg. Masívna a odolná konštrukcia zaisťuje bezpečné používanie postele po dobu niekoľkých rokov. Bezpečnosť a pohodlie pri používaní zaisťujú dve bočné bariéry a nízka poloha matraca. Posteľ je obojstranná, čo znamená, že bariéra môže byť namontovaná vpravo alebo vľavo, podľa vašich potrieb. V cene je zahrnutý aj penový matrac s hrúbkou 6 cm. Súčasťou postele je aj priestranná zásuvka na kolieskach, ktorá sa dá použiť na posteľnú bielizeň alebo na hračky pre deti.

V ponuke je aj možnosť výberu iného matraca:
- matrac vyrobený z materiálu pena-kokos s hrúbkou 7,5 cm za príplatok +15€
- matrac vyrobený z materiálu pena- kokos-pohánka s hrúbkou 8,5 cm za príplatok+27€
- penový vrstvený matrac s hrúbkou 10 cm za príplatok +30€

Ak máte nejaké otázky týkajúce sa objednávky, odporúčame vám, aby ste nás kontaktovali. Snažíme sa čo najviac naplniť očakávania našich klientov v záujme úspešnej a uspokojujúcej spolupráce.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info