Detská posteľ ZAJAČIK so zásuvkou PW

Detská posteľ ZAJAČIK so zásuvkou PW

Hodnotenie produktu: 5/5 (8x)

Vaše hodnotenie:

Ponuka zahŕňa: 1) Detskú posteľ ZAJAľCIK 2 ) Rám postele 3) Zásuvku na kolieskach 4) Ochrannú bariéru (90CM) - ZADARMO !!! 5) Nálepka oči spiaceho králika - ZADARMO !!!K posteli dostanete zadarmo certifikovaný penový matrac s poťahom.

€189,40 s DPH

€157,83

Dostupnosť: informujte sa o dostupnosti

Ceníme si jedinečnosť, a preto bola vytvorená jedinečná posteľ ZAJAČIK , ktorá poskytuje pohodlný odpočinok aj skvelú dekoráciu detskej izby. Vyrobená z lakovanej MDF dosky a z laminovanej drevotriesky. Rošt je vyrobený z borovicového dreva. Nosnosť postele je 80-100 kg. Masívna a odolná konštrukcia zaisťuje bezpečné používanie postele po dobu niekoľkých rokov. Bezpečnosť a pohodlie pri používaní zaisťujú dve bočné bariéry a nízka poloha matraca. Posteľ je obojstranná, čo znamená, že bariéra môže byť namontovaná vpravo alebo vľavo, podľa vašich potrieb.Súčasťou postele je aj priestranná zásuvka na kolieskach, ktorá sa dá použiť na posteľnú bielizeň alebo na hračky pre deti.

 

Ak máte nejaké otázky týkajúce sa objednávky, odporúčame vám, aby ste nás kontaktovali. Snažíme sa čo najviac naplniť očakávania našich klientov v záujme úspešnej a uspokojujúcej spolupráce.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info