Detská posteľ POLA so zásuvkou PW

Detská posteľ POLA so zásuvkou PW

Hodnotenie produktu: 4.72/5 (18x)

Vaše hodnotenie:

Ponuka zahŕňa:1) Detská posteľ 2) Rošt na posteľ 3) Penový matrac s hrúbkou 6 cm 4) Snímateľný poťah na matrac 5) Bezpečnostné bariéry - zadarmo! 6) Zásuvka na kolieskach

€159 s DPH

€132,50

Súčasťou ponuky je veľmi praktická, funkčná a bezpečná posteľ POLA pre dieťa ktoré vyrástlo z detskej postieľky pre najmenšie deti. Vyrobená z lakovanej MDF dosky z laminovanej drevotriesky. Rošt je vyrobený z borovicového dreva. Nosnosť postele je 80-100 kg. Bezpečnosť a pohodlie pri používaní zaisťujú dve bočné bariéry a nízka poloha matraca. Posteľ je obojstranná, čo znamená, že podľa vašich potrieb môže byť bariéra namontovaná vpravo alebo vľavo. V cene je zahrnutý aj penový matrac s hrúbkou 6 cm. Súčasťou postele je aj priestranná zásuvka na kolieskach, ktorá sa dá použiť ako úložný priestor na posteľnú bielizeň alebo detské hračky.

V ponuke je aj možnosť výberu iného matraca:
- matrac vyrobený z materiálu pena-kokos s hrúbkou 7,5 cm za príplatok +15€
- matrac vyrobený z materiálu pena- kokos-pohánka s hrúbkou 8,5 cm za príplatok+27€
- penový vrstvený matrac s hrúbkou 10 cm za príplatok +30€

Ak máte nejaké otázky týkajúce sa objednávky, odporúčame vám, aby ste nás kontaktovali. Snažíme sa čo najviac naplniť očakávania našich klientov v záujme úspešnej a uspokojujúcej spolupráce.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info