Detská posteľ OLA so zásuvkou PW

Detská posteľ OLA so zásuvkou PW

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Ponuka zahŕňa: 1) Detskú posteľ OLA 2) Rošt postele 3) Penový matrac hrubý 6 cm 4) Odnímateľný poťah matraca 5) Ochrannú bariéru - ZADARMO! 6) Zásuvku na kolieskach

€159 s DPH

€132,50

MOŽNOSŤ ZMENY PREDNÉHO PANELU ÚLOŽNÉHO PRIESTORU SO SRDIEČKAMI (zmenu napísať do poznámky pri objednávke)

Krásna, plnohodnotná posteľ OLA z lakovanej MDF dosky a z laminovanej drevotrieskovej dosky. Posteľ z nábytkovej dosky má krásny a jedinečný vzhľad, trvanlivosť a čo je najdôležitejšie, prijateľnú cenu. Najvyššia kvalita použitých materiálov zaručuje pohodlie a ergonómiu, ktorá zohráva pri odpočinku obrovskú úlohu. Posteľ je veľmi praktická, funkčná a bezpečná pre dieťa, ktoré vyrástlo z detskej postieľky pre najmenších. Všetky  hrany sú zaoblené a prispôsobené na použitie dieťaťom. Rošt je vyrobený z borovicového dreva vo forme lamiel priskrutkovaných na bokoch postele, vďaka čomu má nosnosť až 80-100 kg. Obojstranná bariéra a nízka poloha matraca zabezpečujú bezpečnosť a pohodlie vášho dieťaťa. Lôžko je obojstranné, čo znamená, že bariéra môže byť namontovaná vpravo alebo vľavo, podľa potreby. Dostupné farebné verzie vám umožnia umiestniť posteľ do akéhokoľvek interiéru. Aby si naši malí zákazníci mohli vychutnať novú posteľ hneď po dodaní, v balíku dostanete hrubý, certifikovaný, penový matrac s odnímateľným poťahom pre zdravý a pokojný spánok vášho dieťaťa. Posteľ je dodávaná so zásuvkou, ktorú môžete využiť na posteľnú bielizeň, prípadne hračky. 

V ponuke je aj možnosť výberu iného matraca:
- matrac vyrobený z materiálu pena-kokos s hrúbkou 7,5 cm za príplatok +15€
- matrac vyrobený z materiálu pena- kokos-pohánka s hrúbkou 8,5 cm za príplatok+27€
- penový vrstvený matrac s hrúbkou 10 cm za príplatok +30€

Ak máte nejaké otázky týkajúce sa objednávky, odporúčame vám, aby ste nás kontaktovali. Snažíme sa čo najviac naplniť očakávania našich klientov v záujme úspešnej a uspokojujúcej spolupráce.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info