Detská posteľ OLIVIA so zásuvkou PW

Detská posteľ OLIVIA so zásuvkou PW

Hodnotenie produktu: 4.86/5 (14x)

Vaše hodnotenie:

Ponuka zahŕňa: 1) Detskú posteľ OLIVIA 2) Rošt postele 3) Ochrannú bariéru - ZADARMO! 4) Zásuvku na kolieskach K posteli dostanete zadarmo certifikovaný penový matrac s poťahom. )Penový matrac s poťahom

€155,40 s DPH

€129,50

Dostupnosť: informujte sa o dostupnosti

MOŽNOSŤ ZMENY PREDNÉHO PANELU ÚLOŽNÉHO PRIESTORU SO SRDIEČKAMI (zmenu napísať do poznámky pri objednávke)

Krásna, plnohodnotná posteľ OLIVIA z lakovanej MDF dosky a z laminovanej drevotrieskovej dosky. Posteľ z nábytkovej dosky má krásny a jedinečný vzhľad, trvanlivosť a čo je najdôležitejšie, prijateľnú cenu. Najvyššia kvalita použitých materiálov zaručuje pohodlie a ergonómiu, ktorá zohráva pri odpočinku obrovskú úlohu. Posteľ je veľmi praktická, funkčná a bezpečná pre dieťa, ktoré vyrástlo z detskej postieľky pre najmenších. Všetky  hrany sú zaoblené a prispôsobené na použitie dieťaťom. Rošt je vyrobený z borovicového dreva vo forme lamiel priskrutkovaných na bokoch postele, vďaka čomu má nosnosť až 80-100 kg. Obojstranná bariéra a nízka poloha matraca zabezpečujú bezpečnosť a pohodlie vášho dieťaťa. Lôžko je obojstranné, čo znamená, že bariéra môže byť namontovaná vpravo alebo vľavo, podľa potreby. Dostupné farebné verzie vám umožnia umiestniť posteľ do akéhokoľvek interiéru. Posteľ je dodávaná so zásuvkou, ktorú môžete využiť na posteľnú bielizeň, prípadne hračky. 

 
POPIS:

Dĺžka 144 cm / 164 cm / 184 cm
Šírka 85 cm
Výška 61cm
Hrúbka materialu je 18 mm
Rozmery zásuvky sú 140 cm alebo 160 cm alebo 180 x 70 cm
Použiteľné rozmery zásuvky: 133,9 x 68 cm / Model 180x80: 173,9 x 68 cm
Vzdialenosť medzi matracom a zábradlím je cca 6 cm / 8 cm
Výška roštu je cca 28 cm

Ak máte nejaké otázky týkajúce sa objednávky, odporúčame vám, aby ste nás kontaktovali. Snažíme sa čo najviac naplniť očakávania našich klientov v záujme úspešnej a uspokojujúcej spolupráce.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info