Detská posteľ LEOŠ so zásuvkou PW

Detská posteľ LEOŠ so zásuvkou PW

Hodnotenie produktu: 5/5 (7x)

Vaše hodnotenie:

Ponuka zahŕňa: 1) Detskú posteľ LEOŠ 2) Rošt postele 3) Ochrannú bariéra - ZADARMO 4) Zásuvka na kolieskách K posteli dostanete zadarmo certifikovaný penový matrac s poťahom. 5)Penový matrac s poťahom

€155,40 s DPH

€129,50

Dostupnosť: informujte sa o dostupnosti

Krásna, plnohodnotná posteľ LEOŠ je vyrobená z lakovanej MDF dosky. Posteľ má krásny a jedinečný vzhľad, trvanlivosť a čo je najdôležitejšie, prijateľnú cenu. Najvyššia kvalita použitých materiálov zaručuje pohodlie a ergonómiu, ktorá zohráva pri odpočinku obrovskú úlohu. Posteľ je veľmi praktická, funkčná a bezpečná pre nezávislé dieťa, ktoré vyrástlo z detskej postele pre najmenších. Všetky jej hrany sú zaoblené a prispôsobené na použitie dieťaťom. Rošt je vyrobený z borovicového dreva vo forme lamiel priskrutkovaných na bokoch postele, vďaka čomu má nosnosť až 80-110 kg. Obojstranná bariéra a nízka poloha matraca zabezpečujú bezpečnosť a pohodlie vášho dieťaťa. Posteľ je obojstranná, čo znamená, že zábrana môže byť namontovaná vpravo alebo vľavo, podľa potreby. Dostupné farebné verzie vám umožnia umiestniť posteľ do akéhokoľvek interiéru. Posteľ je dodávaná so zásuvkou, ktorú môžete využiť na posteľnú bielizeň, prípadne hračky. 

 

Ak máte nejaké otázky týkajúce sa objednávky, odporúčame vám, aby ste nás kontaktovali. Snažíme sa čo najviac naplniť očakávania našich klientov v záujme úspešnej a uspokojujúcej spolupráce.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info