Detská posteľ OLIVIA PW

Detská posteľ OLIVIA PW

Hodnotenie produktu: 4.4/5 (5x)

Vaše hodnotenie:

Ponuka zahŕňa: 1) Detskú posteľ OLIVIA 2) Rošt na posteľ 3) Bezpečnostná bariéra- K posteli dostanete zadarmo certifikovaný penový matrac s poťahom. ZADARMO! 4) Penový matrac s poťahom

€169,40 s DPH

€141,17

Dostupnosť: informujte sa o dostupnosti

MOŽNOSŤ ZMENY PREDNÉHO PANELU ÚLOŽNÉHO PRIESTORU SO SRDIEČKAMI (zmenu napísať do poznámky pri objednávke)

Krásna, plnohodnotná posteľ OLIVIA z lakovanej MDF dosky a z laminovanej drevotrieskovej dosky. Posteľ z nábytkovej dosky má krásny a jedinečný vzhľad, trvanlivosť a čo je najdôležitejšie, prijateľnú cenu. Najvyššia kvalita použitých materiálov zaručuje pohodlie a ergonómiu, ktorá zohráva pri odpočinku obrovskú úlohu. Posteľ je veľmi praktická, funkčná a bezpečná pre dieťa, ktoré vyrástlo z detskej postieľky pre najmenších. Všetky hrany sú zaoblené a prispôsobené na použitie dieťaťom. Rošt je vyrobený z borovicového dreva vo forme lamiel priskrutkovaných na bokoch postele, vďaka čomu má nosnosť až 80-100 kg. Obojstranná bariéra a nízka poloha matraca zabezpečujú bezpečnosť a pohodlie vášho dieťaťa. Lôžko je obojstranné, čo znamená, že bariéra môže byť namontovaná vpravo alebo vľavo, podľa potreby. Dostupné farebné verzie vám umožnia umiestniť posteľ do akéhokoľvek interiéru. 

POPIS:

Dĺžka 144 cm / 164 cm / 184 cm
Šírka 85 cm
Výška 60 cm
Hrúbka materialu je 18 mm
Vzdialenosť medzi matracom a zábradlím je cca 6 cm / 8 cm
Výška roštu je cca 28 cm

Ak máte nejaké otázky týkajúce sa objednávky, odporúčame vám, aby ste nás kontaktovali. Snažíme sa čo najviac naplniť očakávania našich klientov v záujme úspešnej a uspokojujúcej spolupráce.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info