Detská posteľ EMIL so zásuvkou PW

Detská posteľ EMIL so zásuvkou PW

Hodnotenie produktu: 5/5 (8x)

Vaše hodnotenie:

Ponuka zahŕňa:1) Detskú posteľ EMIL 2) Rošt postele 3) Penový matrac s hrúbkou 6 cm 4) Odnímateľný poťah na matrac 5) Ochrannú bariéru- ZADARMO 6) Zásuvku na kolieskach

€159 s DPH

€132,50

Súčasťou ponuky je veľmi praktická, funkčná a bezpečná posteľ EMIL pre deti, ktoré vyrástli z postieľky pre najmenšie deti. Rošt je vyrobený z borovicového dreva. Čelá postele sú vyrobené z lakovanej MDF dosky. Nosnosť postele je 80-110 kg. Bezpečnosť a pohodlie pri používaní zaisťujú dve bočné bariéry a nízka poloha matraca. Posteľ je obojstranná, čo znamená, že podľa vašich potrieb môže byť bariéra namontovaná vpravo alebo vľavo. Spolu s posteľou dostanete hrubý, penový matrac so snímateľným poťahom pre zdravý a pokojný spánok vášho dieťaťa.

Súčasťou postele je aj priestranná zásuvka na kolieskach, ktorá sa dá použiť ako úložný priestor na posteľnú bielizeň alebo detské hračky.

V ponuke je aj možnosť výberu iného matraca:

- matrac vyrobený z materiálu pena-kokos s hrúbkou 7,5 cm za príplatok +15€
- matrac vyrobený z materiálu pena- kokos-pohánka s hrúbkou 8,5 cm za príplatok+27€
- penový vrstvený matrac s hrúbkou 10 cm za príplatok +30€

Ak máte nejaké otázky týkajúce sa objednávky, odporúčame vám, aby ste nás kontaktovali. Snažíme sa čo najviac naplniť očakávania našich klientov v záujme úspešnej a uspokojujúcej spolupráce.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info