Detská posteľ LILI s 2 zásuvkami PW

Detská posteľ LILI s 2 zásuvkami PW

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Ponuka zahŕňa:1) Detskú posteľ LILY 2) Rošt postele 3) Matrac z penovej hmoty s hrúbkou 6 cm4) Snímateľný poťah na matrac 5) Ochrannú bariéru - ZADARMO! 6) Dve zásuvky na kolieskách

€177 s DPH

€147,50

Krásna posteľ LILI, plná štýlu, vyrobená z lakovanej MDF dosky a laminovanej drevotriesky. Veľmi praktická, funkčná a bezpečná detská posteľ pre nezávislé dieťa, ktoré vyrástlo z detskej postieľky pre najmenšie deti. Rošt je vyrobený z borovicového dreva. Nosnosť postele je 80-110 kg. Bezpečnosť a pohodlie pri používaní zaisťujú dve bočné bariéry a nízka poloha matraca. Posteľ je obojstranná, čo znamená, že podľa vašich potrieb môže byť zábradlie namontované vpravo alebo vľavo. V balíku dostanete hrubý, certifikovaný, penový matrac s odnímateľným poťahom pre zdravý a pokojný spánok vášho dieťaťa.

Posteľ je dodávaná s dvomi zásuvkami, ktoré môžete využiť ako úložný priestor na posteľnú bielizeň, prípadne hračky Vášho dieťaťa.


V ponuke je aj možnosť výberu iného matraca:

- matrac vyrobený z materiálu pena-kokos s hrúbkou 7,5 cm za príplatok +15€
- matrac vyrobený z materiálu pena- kokos-pohánka s hrúbkou 8,5 cm za príplatok+27€
- penový vrstvený matrac s hrúbkou 10 cm za príplatok +30€

Ak máte nejaké otázky týkajúce sa objednávky, odporúčame vám, aby ste nás kontaktovali. Snažíme sa čo najviac naplniť očakávania našich klientov v záujme úspešnej a uspokojujúcej spolupráce.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info