Detská posteľ FILIPPO s prístelkou a zásuvkou PW

Detská posteľ FILIPPO s prístelkou a zásuvkou PW

Hodnotenie produktu: 4.53/5 (17x)

Vaše hodnotenie:

Ponuka zahŕňa: 1) Dvojposteľ FILIPPO 2) Rošty na obe postele 3) Dva penové matrace s rozmermi 180 x 80 a 160 x 80, hrúbka 6 cm 4) Odnímateľné poťahy na matrace 5) Bezpečnostnú bariéru - ZADARMO 6) Zásuvku na kolieskach

€258 s DPH

€215

Krásna posteľ FILIPPO plná štýlu je vyrobená z laminovanej drevotriesky. Veľmi praktická, funkčná a bezpečná detská posteľ je určená pre dieťa, ktoré vyrástlo z detskej postieľky pre najmenšie deti. Rošt je vyrobený z borovicového dreva. Nosnosť postele je 80-110 kg. Bezpečnosť a pohodlie pri používaní zaisťujú dve bočné bariéry a nízka poloha matraca. Krátku bezpečnostnú bariéru je možné namontovať na ľavú aj pravú stranu. Detská posteľ obsahuje aj hrubý, penový matrac so snímateľným poťahom, ktorý zaisťuje zdravý a pokojný spánok dieťaťa.
Chceme, aby si naši zákazníci užili novú posteľ hneď po dodaní, preto sú ako darček zahrnuté dva matrace z polyuretánovej peny s hrúbkou 6 cm, ktoré sú vyrobené z penovej hmoty najvyššej kvality, čo zaručuje nielen primeranú mäkkosť, ale aj lepšiu cirkuláciu vzduchu. Toto je dôležitý faktor, ktorý bráni dieťaťu príliš sa potiť.

Súčasťou postele je aj priestranná zásuvka na kolieskach, ktorá sa dá použiť ako úložný priestor na posteľnú bielizeň alebo detské hračky.

V ponuke je aj možnosť výberu iného matraca:

- matrac vyrobený z materiálu pena-kokos s hrúbkou 7,5 cm za príplatok +15€
- matrac vyrobený z materiálu pena- kokos-pohánka s hrúbkou 8,5 cm za príplatok+27€
- penový vrstvený matrac s hrúbkou 10 cm za príplatok +30€

Ak máte nejaké otázky týkajúce sa objednávky, odporúčame vám, aby ste nás kontaktovali. Snažíme sa čo najviac naplniť očakávania našich klientov v záujme úspešnej a uspokojujúcej spolupráce ♥

doprava a dodanie

Kristina, 23.11.2020 23:14:12

Dobry den prosim vas zaujimalo by ma ako dlho trva dodanie tejto postele s aka je cena postovneho ???? Dakujem

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info