Posteľ Domček TRANO /P/ TKS

Posteľ Domček TRANO /P/  TKS

Hodnotenie produktu: 4.88/5 (93x)

Vaše hodnotenie:

Posteľ DOMČEK TRANO /P/ - Posteľ so zábradlím - pohodlná posteľ pre detskú izbu v 12 veľkostiach s doplnkovým príslušenstvom. Vyrobená je z lešteného dreva so zaobleným hranami.

€275 s DPH

€229,17

Dostupnosť: informujte sa o dostupnosti

Produkt je k dispozícii v rôznych veľkostných konfiguráciách. Pohodlie a moderný dizajn urobia z drevenej detskej postele Trano jedinečný predmet v miestnosti, v ktorej ju umiestnite.

Domček TRANO je ekologický produkt vyrobený z prírodného dreva. Použitý materiál je veľmi odolný - lepená borovica. Konštrukcia je veľmi stabilná - bezpečná nosnosť je až 100 kg. Všetky prvky drevenej detskej postieľky sú brúsené a leštené, hrany sú zaoblené, takže produkt je pre vaše dieťa bezpečný.
Pri výrobe postelí Trano používame iba najkvalitnejšie drevo triedy 1 - 100% FSC. Produkt nemaľujeme, posteľ je zabalená v prírodnom (surovom) stave. V sete dostanete aj pružný rošt postele. Výrobok nezahŕňa doplnkové časti ako napr. matrac, podstielky, vankúše, plyšové hračky a ozdobné prvky zobrazené na ilustračnej fotografii.

Inštalácia drevenej detskej postele TRANO je veľmi jednoduchá vďaka jasnej užívateľskej príručke, ktorá je súčasťou balenia. Montáž by mala byť hotová približne do 10 minút. Sada obsahuje všetky montážne prvky, ako sú hmoždinky, skrutky a imbusový kľúč.

Otázka

Kristína , 5.5.2021 12:20:18

Dobrý deň. Mala by som záujem o postieľku . Nie je mi ale jasne, či ju predávate samostatne alebo aj s tou bočnou polickou? Viete mi povedať aká je výška postieľky ? Ďakujem

Re: Otázka

Raj posteli, 5.5.2021 12:27:11

Dobrý deň, posteľ je predávaná bez bočnej poličky.Tú je možné zakúpiť osobitne.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info