Posteľ TIAN TKS

Posteľ TIAN  TKS

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

Posteľ TIAN - pohodlná posteľ do detskej izby v 12 veľkostiach s doplnkovým príslušenstvom. Vyrobená je z lešteného dreva so zaobleným hranami.

€1196 s DPH

€996,67

Dostupnosť: informujte sa o dostupnosti

Produkt je k dispozícii v rôznych veľkostných konfiguráciách. Pohodlie a moderný dizajn urobia z drevenej detskej postele TIAN jedinečný predmet v miestnosti, v ktorej ju umiestnite.

Posteľ TIAN je ekologický produkt vyrobený z prírodného dreva. Použitý materiál je veľmi odolný - lepená borovica. Konštrukcia je veľmi stabilná - bezpečné zaťaženie je až 90 kg. Všetky prvky drevenej detskej postele sú brúsené a leštené, hrany sú zaoblené, takže produkt je pre vaše dieťa bezpečný.

Pri výrobe postelí  používame iba najkvalitnejšie drevo triedy 1 - 100% FSC. Produkt nemaľujeme, posteľ je zabalená v prírodnom (surovom) stave. V balení získate aj pružný rošt. Výrobok neobsahuje doplnky ako napríklad:  matrac, vankúše, plyšové hračky a ozdobné prvky vyobrazené na ilustračných fotografiách.

Inštalácia drevenej detskej postele TIAN je veľmi jednoduchá vďaka jasným pokynom, ktoré sú súčasťou balenia. Posteľ je možné zmontovať a pripraviť na používanie do desiatich minút. Balenie obsahuje všetky montážne prvky, ako sú hmoždinky, skrutky a imbusový kľúč.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info