Posteľ Domček TRANO ROA TKS

Posteľ Domček TRANO ROA  TKS

Hodnotenie produktu: 4.71/5 (21x)

Vaše hodnotenie:

Posteľ Domček TRANO ROA - pohodlná posteľ do detskej izby, dostupná v 12 veľkostiach s doplnkovým príslušenstvom. Vyrobená z lešteného dreva so zaoblenými hranai.

€357 s DPH

€297,50

Dostupnosť: informujte sa o dostupnosti

Produkt je k dispozícii v rôznych veľkostných konfiguráciách. Pohodlie a moderný dizajn urobia z drevenej detskej postele TRANO ROA jedinečný predmet v miestnosti, v ktorej ju umiestnite.

Domček TRANO ROA je ekologický produkt vyrobený z prírodného dreva. Použitý materiál je veľmi odolný - lepená borovica. Konštrukcia je veľmi stabilná - bezpečná nosnosť je až 100 kg. Všetky prvky drevenej detskej postieľky sú brúsené a leštené, hrany sú zaoblené, takže produkt je pre vaše dieťa bezpečný.
Pri výrobe postelí Trano používame iba najkvalitnejšie drevo triedy 1 - 100% FSC. Produkt nemaľujeme, posteľ je zabalená v prírodnom (surovom) stave. V sete dostanete aj pružný rošt postele. Výrobok nezahŕňa doplnkové časti ako napr. matrac, podstielky, vankúše, plyšové hračky a ozdobné prvky zobrazené na ilustračnej fotografii.

Inštalácia drevenej detskej postele TRANO ROA je veľmi jednoduchá vďaka jasnej užívateľskej príručke, ktorá je súčasťou balenia. Montáž by mala byť hotová približne do 10 minút. Sada obsahuje všetky montážne prvky, ako sú hmoždinky, skrutky a imbusový kľúč.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info