Posteľ Domček TRANO ROAP TKS

Posteľ Domček TRANO ROAP  TKS

Hodnotenie produktu: 4.85/5 (34x)

Vaše hodnotenie:

BALENIE POSELE TRANO ROAP obsahuje posteľ, zásuvku a bariéry. Je to veľmi pohodlná posteľ do detskej izby, dostupná v 12 veľkostiach s doplnkovým príslušenstvom. Vyrobená je z lešteného dreva so zaoblenými hranami.

€393 s DPH

€327,50

Dostupnosť: informujte sa o dostupnosti

Produkt je k dispozícii v rôznych veľkostných konfiguráciách. Pohodlie a moderný dizajn urobia z drevenej detskej postele TRANO ROAP jedinečný predmet v miestnosti, v ktorej ju umiestnite.

Domček TRANO ROAP je ekologický produkt vyrobený z prírodného dreva. Použitý materiál je veľmi odolný - lepená borovica. Konštrukcia je veľmi stabilná - bezpečná nosnosť je až 100 kg. Všetky prvky drevenej detskej postieľky sú brúsené a leštené, hrany sú zaoblené, takže produkt je pre vaše dieťa bezpečný.
Pri výrobe postelí Trano používame iba najkvalitnejšie drevo triedy 1 - 100% FSC. Produkt nemaľujeme, posteľ je zabalená v prírodnom (surovom) stave. V sete dostanete aj pružný rošt postele. Výrobok nezahŕňa doplnkové časti ako napr. matrac, podstielky, vankúše, plyšové hračky a ozdobné prvky zobrazené na ilustračnej fotografii.

Inštalácia drevenej detskej postele TRANO ROAP je veľmi jednoduchá vďaka jasnej užívateľskej príručke, ktorá je súčasťou balenia. Montáž by mala byť hotová približne do 10 minút. Sada obsahuje všetky montážne prvky, ako sú hmoždinky, skrutky a imbusový kľúč.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info