Zásuvka LACI TKS

Zásuvka LACI TKS

Hodnotenie produktu: 4.85/5 (27x)

Vaše hodnotenie:

Drevená zásuvka na posteľ LACI - multifunkčná zásuvka na postele v 12 veľkostiach. Vyrobená je z lešteného dreva so zaobleným hranami.

€90,60 s DPH

€75,50

Dostupnosť: informujte sa o dostupnosti

Drevená zásuvka k posteliam LACI

Produkt je k dispozícii v rôznych veľkostných konfiguráciách. Pohodlie a moderný dizajn spôsobia, že drevená zásuvka LACI pre posteľ pridá do postele jedinečný charakter z našej ponuky výrobkov.

Zásuvka RACWOOD LACI je ekologický výrobok vyrobený z prírodného dreva. Použitý materiál je veľmi odolný - borovica, lepená. Konštrukcia je veľmi stabilná - bezpečné zaťaženie je až 80 kg. Všetky prvky drevenej detskej zásuvky sú brúsené a leštené, hrany sú zaoblené, vďaka čomu je výrobok bezpečný pre vaše dieťa.

Pri výrobe zásuvky Laci používame iba drevo najvyššej kvality v triede FSC 1 - 100%. Produkt nemaľujeme, zásuvka je balená v prírodnom (surovom) stave. Získate pružný rám pre zásuvku.

Inštalácia
Montáž drevených zásuviek LACI je veľmi jednoduchá vďaka jasným pokynom, ktoré sú súčasťou súpravy. Do asi desiatich minút by mala byť drevená zásuvka pripravená na použitie. Sada obsahuje všetky montážne prvky, ako sú kolíky, skrutky a imbusový kľúč, ako aj kolieska.

zasuvka Laci

Jana Kamodyova, 7.4.2021 10:50:10

Dobry den, je mozne vyuzit uvedenu zasuvku LACI aj ako prilezitostnu pristelku? Alebo je urcena len ako ulozny priestor? Dakujem, pekny den prajem, s pozdravom Jana Kamodyova

Re: zasuvka Laci

Raj postelí, 7.4.2021 10:52:57

Dobrý deň, zásuvka Laci je multifunkčná. Je možné ju využívať ako úložný priestor ako aj prístelku.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info