McQueen bb

McQueen bb

Hodnotenie produktu: 5/5 (4x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Vnútorný rozmer (plocha na spanie):Veľkosť matraca: 140 x 70 x 10 cm Vonkajší rozmer:dĺžka: 156 cm šírka: 74 cm výška strany: 51 cm matrac je umiestnený 18 cm nad zemou

€152 s DPH

€126,67

Dostupnosť: informujte sa o dostupnosti

Posteľ je vyrobená z 18 mm drevotrieskovej dosky v bielej farbe a zakončená mäkkou dýhou. Každý prvok postele je zaoblený, aby sa zaistila maximálna bezpečnosť pre dieťa.

Rošt (spodná časť) detskej postieľky je vyrobená z borovice a vydrží až do 100 kg.

Na všetkých štyroch vonkajších stranách postele sú farebné výtlačky v pekných živých farbách, ktoré sú dodatočne zaistené špeciálnym laminátom, aby nezmizli alebo sa neotierali. Dajú sa ľahko umyť handrou a tekutinou.

Aby sme splnili očakávania našich zákazníkov, predstavujeme našu najnovšiu kolekciu Disney

Pamätajme, že ich detské izby sú ich kráľovstvom a my ako rodičia chceme vytvoriť tie najlepšie podmienky, aby sa v nich cítili bezpečne, ako aj krásne a funkčné objekty.

Posteľ sa dokonale hodí k ostatným kusom nábytku v našej najnovšej kolekcii Disney Cars, ktorá vám umožňuje voľne zostaviť súpravu tak, aby vyhovovala veľkosti miestnosti a potrebám a veku malého obyvateľa. Zbierka zahŕňa rôzne pevné látky, okrem iného: komodu, šatník, knižnicu, nočný stolík, nádobu na hračky a písací stôl.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info