Detská posteľ FERO so zásuvkou PW

Detská  posteľ FERO so zásuvkou PW

Hodnotenie produktu: 4.91/5 (11x)

Vaše hodnotenie:

Ponuka zahŕňa: 1) Posteľ FERO 2) Rošt na rám postele 3) Bezpečnostná bariéra - zadarmo!K posteli dostanete zadarmo certifikovaný penový matrac s poťahom.

€159 s DPH

€132,50

Dostupnosť: informujte sa o dostupnosti

Krásna posteľ FERO plná štýlu je vyrobená z lakovanej MDF dosky a laminovanej drevotriesky. Posteľ vyrobená z nábytkovej dosky sa vyznačuje krásnym a jedinečným vzhľadom, trvanlivosťou a predovšetkým prijateľnou cenou. Najvyššia kvalita použitých materiálov zaručuje pohodlie a ergonómiu, ktorá pri odpočinku hrá veľkú úlohu. Posteľ je veľmi praktická, funkčná a bezpečná pre dieťa, ktoré vyrástlo z postieľky pre najmenších. Všetky jej okraje sú zaoblené a prispôsobené na použitie dieťaťom. Rošt je vyrobený z borovicového dreva vo forme lamiel priskrutkovaných na stranách postele tak, aby vydržal zaťaženie až do 110 kg. Dve bočné bariéry a nízka poloha matraca zaisťujú bezpečnosť a pohodlie. Dostupné farebné verzie vám umožnia prispôsobiť posteľ každému interiéru.

Ak máte nejaké otázky týkajúce sa objednávky, odporúčame vám, aby ste nás kontaktovali. Snažíme sa čo najviac naplniť očakávania našich klientov v záujme úspešnej a uspokojujúcej spolupráce.

Poznámka: .

- štruktúra dreva je jedinečná preto sa môže líšiť od zobrazeného typu,

- farebné odtiene masívu alebo MDF dosky sa môžu líšiť od skutočnosti v závislosti od Vášho typu monitora

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info