FRANIO PW

FRANIO PW

Hodnotenie produktu: 5/5 (6x)

Vaše hodnotenie:

1) Detská posteľ FRANIO 2) Rošt 3) Matrace z penovej hmoty s hrúbkou 6 cm (s možnosťou zakúpiť kvalitnejší matrac) 4) Odnímateľný poťah matraca 5) Ochranná bariéra- ZADARMO!

€173 s DPH

€144,17

Detská posteľ FRANIO je ďalším projektom pre našich malých klientov, ako aj pre ich náročných rodičov, ktorí hľadajú bezpečnú, pohodlnú a nadčasovú posteľ.
Túto posteľ ponúkame v rôznych veľkostiach z 18 mm laminovanej nábytkovej dosky a MDF dosky, dvakrát lakované certifikovanými a ekologickými vodnými farbami. Vzhľadom na to, že rodič často leží s dieťaťom, aby mu pomohlo zaspať, vyrobili sme rošt z borovicových lamiel priskrutkovaných po stranách postele, vďaka čomu vydrží aj zaťaženie až do 110 kg. V záujme bezpečnosti malých používateľov sa dbalo na to, aby sa odstránili ostré hrany a aby sa nahradili zaoblenými hranami, ktoré nepredstavujú nebezpečenstvo pre dieťa počas spánku a hrania na posteli. Ďalšou výhodou je skutočnosť, že posteľ je obojstranná, takže v závislosti od vybavenia izby je možné ju umiestniť napravo aj naľavo.
Detská postieľka FRANIO je k dispozícii v dvoch farbách. Môžete si vybrať celú posteľ WHITE alebo šedú / bielu. ZADARMO k posteli dostanete pohyblivú bezpečnostnú bariéru dlhú 90 cm. Dá sa ľahko pohybovať po celej dĺžke a pri hre je možné ju úplne stiahnuť. Aby si naši malí zákazníci mohli novú posteľ vychutnávať hneď po dodaní, v sete pevný matrac z polyuretánovej peny s hrúbkou 6 cm s odnímateľným poťahom.
POZOR! V prípade postele s rozmermi 200x90 dostanete matrac z tvrdej polyuretánovej peny s hrúbkou 10 cm [hustota T25] (v tejto veľkosti nie je možné matrac vymeniť za iný).

Ak máte nejaké otázky týkajúce sa objednávky, odporúčame vám, aby ste nás kontaktovali. Snažíme sa čo najviac naplniť očakávania našich klientov v záujme úspešnej a uspokojujúcej spolupráce.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info