FRANIO so zásuvkou PW

FRANIO so zásuvkou PW

Hodnotenie produktu: 4.67/5 (9x)

Vaše hodnotenie:

1) Detská posteľ FRANIO 2) Rošt postele 3) Penový matrac s hrúbkou 6 cm (s možnosťou zakúpenia kvalitnejšieho matraca) 4) Odnímateľný poťah matraca 5) Bezpečnostná bariéra- ZADARMO! 6) Zásuvka na kolesách

€184 s DPH

€153,33

Detská posteľ Franio je ďalším projektom pre našich malých klientov, ako aj pre ich náročných rodičov, ktorí hľadajú bezpečnú, pohodlnú a nadčasovú posteľ.
Túto posteľ ponúkame v rôznych veľkostiach z 18 mm laminovanej nábytkovej dosky a MDF dosky, dvakrát lakované certifikovanými a ekologickými vodnými farbami. Vzhľadom na to, že rodič často leží s dieťaťom, aby mu pomohlo zaspať, vyrobili sme rošt z borovicových lamiel priskrutkovaných po stranách postele, vďaka čomu vydrží aj zaťaženie až do 110 kg. V záujme bezpečnosti malých používateľov sa dbalo na to, aby sa odstránili ostré hrany a aby sa nahradili zaoblenými hranami, ktoré nepredstavujú nebezpečenstvo pre dieťa počas spánku a hrania na posteli. Ďalšou výhodou je skutočnosť, že posteľ je obojstranná, takže v závislosti od vybavenia izby je možné ju umiestniť napravo aj naľavo.
Detská postieľka Franio je k dispozícii v dvoch farbách. Môžete si vybrať celú posteľ WHITE alebo šedú / bielu. ZADARMO k posteli dostanete pohyblivú bezpečnostnú bariéru dlhú 90 cm. Dá sa ľahko pohybovať po celej dĺžke a pri hre je možné ju úplne stiahnuť. Aby si naši malí zákazníci mohli novú posteľ vychutnávať hneď po dodaní, v sete pevný matrac z polyuretánovej peny s hrúbkou 6 cm s odnímateľným poťahom.
POZOR! V prípade postele s rozmermi 200x90 dostanete matrac z tvrdej polyuretánovej peny s hrúbkou 10 cm [hustota T25] (v tejto veľkosti nie je možné matrac vymeniť za iný).

Súčasťou postele je aj priestranná zásuvka na kolieskach, ktorá poslúži ako úložný priestor.

Ak máte nejaké otázky týkajúce sa objednávky, odporúčame vám, aby ste nás kontaktovali. Snažíme sa čo najviac naplniť očakávania našich klientov v záujme úspešnej a uspokojujúcej spolupráce.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info