Knižnica KRUHY so zásuvkou

Knižnica KRUHY so zásuvkou

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

KNIŽNICA- vrchné a spodné farby na výber. Ostatné prvky knižnice sú biele. JEDINEČNÁ KOMBINÁCIA MODERNÉHO DIZAJNU A VYUŽITIA.

€127 s DPH

€105,83

Dostupnosť: informujte sa o dostupnosti

Predstavujeme vám knižnicu z kolekcie KRUHY. Výrobok sa vyznačuje výrazným dizajnom a jednoduchosťou tvarov. Je to efektívny a funkčný spôsob usporiadania interiéru v detskej izbe. Knižnica je vyrobená z vysoko kvalitnej nábytkovej dosky (triedy I) a surovín v súlade s požadovanými normami. Predná časť zásuvky je vyrobená z dosky MDF dvakrát lakovanej ekologickým a certifikovaným vodným lakom. Zaoblené tvary nábytku a kvalita materiálu zabezpečujú pre malých používateľov nespornú bezpečnosť. Knižnica stojí na štyroch nohách, vďaka čomu je veľmi stabilná a zároveň vám umožní udržiavať čistotu aj na náročných miestach.
Knižnica bola navrhnutá tak, aby poskytovala maximálne pohodlie pri každodennom používaní. Je prispôsobená na montáž troch políc (jedna z nich je voľne nastaviteľná na troch dostupných úrovniach). Zásuvka je namontovaná na vodiacich valčekoch s bezpečným dorazom zabraňujúcim vypadnutiu zásuvky z koľajničiek.
Dizajn umožňuje funkčné a pohodlné uloženie detských hračiek, kníh alebo iného príslušenstva.

 

POPIS
Dĺžka 46 cm
Šírka 47,5 cm
Výška 176,5 cm
Hrúbka 18 mm

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info