Detská skriňa FROZEN BB

Detská skriňa FROZEN BB

Hodnotenie produktu: 3.67/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

Po celej dĺžke má lištu na vešiaky a dole jednu poličku.Dvere majú farebnú potlač. Potlač má pekné živé farby, ktoré sú chránené špeciálnym laminátom, aby nevybledli alebo neopotrebovali sa. Môžete ho vyčistiť handričkou a tekutinou

€234 s DPH

€195

Dostupnosť: informujte sa o dostupnosti

Predstavujeme vám dvojdverovú šatníkovú skriňu FROZEN. Výrobok sa vyznačuje výrazným dizajnom a jednoduchosťou tvarov. Je to efektívny a funkčný spôsob usporiadania interiéru v detskej izbe. Skriňa je vyrobená z vysoko kvalitnej nábytkovej dosky (triedy I) a surovín v súlade s požadovanými normami. Jej zaoblené tvary a kvalita plastu zaručujú pre malého používateľa nepochybnú bezpečnosť. .
Skriňa bola navrhnutý tak, aby poskytovala maximálny komfort počas používania každý deň. Dvere sú namontované na pántoch, otvárajú sa doprava a doľava. Priestranný interiér bol navrhnutý tak, aby uspokojil každého rodiča.
Použité riešenia umožnia funkčné a pohodlné uloženie detského oblečenia a doplnkov.
Skriňa je vyrobená iba z overených surovín, ktoré spĺňajú všetky požadované osvedčenia. Jednoduchosť tvarov a jemných doplnkov vytvorí príjemnú detskú atmosféru v miestnosti.

Ku skrini si môžete tiež kúpiť ďalší nábytok z našej ponuky a vytvoriť tak kolekciu detského nábytku.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info