Detská posteľ Montessori 2 PW

Detská posteľ Montessori 2 PW

Hodnotenie produktu: 4.82/5 (65x)

Vaše hodnotenie:

Posteľ v tvare DOMČEKA - SCANDINAVIAN STYLE je ďalším projektom vytvoreným pre našich malých klientov, ako aj ich náročných rodičov hľadajúcich bezpečnú, pohodlnú a nadčasovú posteľ. Posteľ plní svoju základnú úlohu spálne a je tiež miestom na hranie, odpočinok a čítanie rozprávok.K posteli dostanete zadarmo certifikovaný penový matrac s poťahom.

€160 s DPH

€133,33

Dostupnosť: informujte sa o dostupnosti

Jednoposchodová posteľ  v tvare DOMČEKA - SCANDINAVIAN STYLE je ďalším projektom vytvoreným pre našich malých klientov, ako aj ich náročných rodičov hľadajúcich bezpečnú, pohodlnú a nadčasovú posteľ. Posteľ plní svoju základnú úlohu spálne a je tiež miestom na hranie, odpočinok a čítanie rozprávok.
Posteľ  ponúkame v dvoch veľkostiach, ktorá je vyrobená z 18 mm laminovanej nábytkovej dosky a podhlavníky sú potiahnuté MDF doskou dvakrát lakovanou certifikovanými a ekologickými vodnými farbami. Berúc do úvahy, že rodič s dieťaťom často leží, aby mu pomohol zaspať, vyrobili sme rošt z borovicových lamiel priskrutkovaný k bokom postele, vďaka čomu vydrží zaťaženie až 110 kg. Rám je vzdialený asi 24 cm od zeme, vďaka čomu sa matrac nedotýka zeme a umožňuje cirkuláciu vzduchu, a zároveň je vo výške, ktorá je bezpečná pre dieťa. V záujme bezpečnosti malých používateľov bolo dbané na to, aby boli odstránené ostré hrany a nahradené zaoblenými hranami, ktoré nepredstavujú hrozbu. pre vaše dieťa počas spánku a hry v posteli. Ďalšou výhodou je skutočnosť, že posteľ je obojstranná, takže v závislosti od vybavenia miestnosti ju možno umiestniť vpravo aj vľavo. Súprava na montáž postele je dodávaná s jednoduchým a jasným pokynom a so všetkým potrebným príslušenstvom (čapy, skrutky, príslušenstvo), aby bola zaistená kvalita, spoľahlivosť a bezproblémové používanie produktu.
Detská posteľ je k dispozícii v BIELEJ farbe v kombinácii s Kraľovský Dub.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info