Písací stôl LUCK PW

Písací stôl LUCK PW

Hodnotenie produktu: 5/5 (4x)

Vaše hodnotenie:

Táto ponuka obsahuje:1) Písací stôl LUCKY 2) Dve zásuvky na vodidláchMôžete si tiež zvoliť farbu pracovných dosiek.

€89 s DPH

€74,17

Dostupnosť: informujte sa o dostupnosti

Predmetom ponuky je písací stôl LUCKY vyrobený z lakovaného MDF (čela zásuviek a dekoratívny prvok so srdiečkom) a ďalšie prvky z laminovanej drevotrieskovej dosky. Vyznačuje sa jednoduchým a klasickým dizajnom.
Výrobný proces, berúc do úvahy prísne bezpečnostné požiadavky a potreby dieťaťa, využíva materiály prírodného pôvodu, ktoré sú netoxické a zaručujú užívateľovi zdravé životné prostredie. Viacstupňový proces vylučuje použitie chemikálií a používa sa iba certifikované suroviny, ktoré zodpovedajú požadovaným normám.
Písací stôl je dôležitým nábytkom v každej detskej izbe. Tam sa vytvárajú prvé obrázky, prvé písmená a celé vety. Je to miesto na hranie,ako aj na učenie. Do dvoch zásuviek pripevnených na vodiacich lištach sa zmestia všetky písacie potreby a maľovanie.
• Kolekciu LUCKY si zákazníci vyberajú najčastejšie. Krásna klasická kolekcia, v ktorej boli jednoduché tvary zdôraznené dekoráciami v tvare srdca. Rôzne farby poskytujúce široké možnosti pri zariaďovaní detskej izby. S našou jedinečnou kolekciou LUCKY bude vaše dieťa odpočívať v priateľskom priestore a keď je čas sa hrať, bude mať určite veľa kreatívnych nápadov • 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info