Detská postieľka PTILOU bez zásuvky

Detská postieľka PTILOU bez zásuvky

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Ponuka zahŕňa: 1) Detskú postieľku PTILOU 2) Rošt 3) Tri odnímateľné priečky. POSTIEĽKY SÚ LAKOVANÉ CERTIFIKOVANÝMI VODNÝMI LAKMI.

€107 s DPH

€89,17

Dostupnosť: informujte sa o dostupnosti

POPIS: 

  • Dĺžka: 124 cm
  • Šírka: 65 cm
  • Výška: 100 cm
  • Hrúbka čela a bariér : 18 mm
  • Tri úrovne nastavenia roštu: 20, 35, alebo 50 cm

 

Detská postieľka PTILOU je vyrobená z kvalitnej nábytkovej dosky a z borovicového dreva. Vyznačuje sa jednoduchým a klasickým dizajnom. 

Vo výrobnom procese boli brané do úvahy prísne bezpečnostné požiadavky a potreby detí a ich rodičov. Na výrobu boli použité prírodné materiály, ktoré sú netoxické a zaručujú používateľovi bezpečné prostredie. Viacstupňový proces vylučuje použitie chemikálií a používajú sa iba certifikované suroviny, ktoré zodpovedajú požadovaným normám. Postieľka má tri úrovne nastavenia roštu a tiež tri odnímateľné priečky. 

Ďalšou výhodou je štandardný rozmer 120x60, ktorý umožňuje ľahký výber matraca. 

Ku postieľke si môžete dokúpiť ďalší nábytok z našej ponuky. Ponúkame veľký výber zaujímavých modelov, aby rodič mohol dieťaťu navrhnúť izbu snov. Vieme, že detská postieľka by mala okrem svojich bezpečnostných a komfortných funkcií byť oku lahodiacim vybavením miestnosti, preto ponúkané modely sú dostupné v mnohých atraktívnych farbách. Postele sa navyše vyznačujú vysokou presnosťou spracovania, kladúcou dôraz na každý najmenší prvok. 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info