Detská knižnica PTILOU

Detská knižnica PTILOU

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

V ponuke máme detskú knižnicu so zásuvkou z detskej kolekcie PTILOU. Knižnica je dostupná v siedmych farbách. Nábytok je lakovaný certifikovanými vodnými lakmi.

€130 s DPH

€108,33

Dostupnosť: informujte sa o dostupnosti

POPIS:

  • Dĺžka: 46 cm
  • Šírka: 47,5 cm
  • Výška: 183 cm
  • Hrúbka dielov: 18 mm
  • Úžitkový rozmer zásuvky: 42x38x17 cm

Predmetom ponuky je knižnica zo zbierky PTILOU. Nádherná klasická kolekcia, v ktorej sú zdôraznené jednoduché formy a očarujúca grafika. Rôzne farby poskytujú širokú škálu možností pri zariaďovaní detskej izby.
Produkt sa vyznačuje výrazným dizajnom a jednoduchosťou tvarov. Knižnica je vyrobená z vysoko kvalitnej nábytkovej dosky (prvá trieda) a surovín v súlade s požadovanými normami. Zaoblené tvary a kvalita materiálu zaisťujú pre malého používateľa nespochybniteľnú bezpečnosť. Knižnica stojí na štyroch nohách, vďaka čomu je veľmi stabilná a zároveň vám umožní udržiavať čistotu aj na tak náročných miestach.
Knižnica bola navrhnutá tak, aby slúžila maximálnemu pohodliu pri každodennom používaní. Je prispôsobená na inštaláciu troch políc (jednu z nich je možné ľubovoľne nastaviť na dostupných troch úrovniach). Zásuvka je namontovaná na vodiacich kladkách s bezpečným zastavením, aby sa zabránilo vypadnutiu zásuvky z vodiacich líšt. Bola navrhnutá tak, aby jej priestranný interiér uspokojil každého rodiča.
Použité riešenia umožnia funkčné a pohodlné uloženie detských hračiek, kníh alebo iného príslušenstva.
Nábytok je vyrobený iba z osvedčených surovín so všetkými požadovanými schváleniami a certifikátmi. Jednoduchosť tvarov a jemné doplnky vytvoria v miestnosti príjemnú detskú atmosféru.

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info