Detská postieľka BELLA so zásuvkou

Detská postieľka BELLA so zásuvkou

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Ponuka zahŕňa: 1) Detskú postieľku BELLA) Rošt 3) Bariéru 4) Zásuvku. POSTIEĽKY SÚ LAKOVANÉ CERTIFIKOVANÝMI VODNÝMI LAKMI. Postieľka je k dispozícii v bielej farbe.

€135 s DPH

€112,50

Dostupnosť: informujte sa o dostupnosti

POPIS:

Dĺžka: 124 cm
Šírka: 65 cm
Výška: 100 cm
Hrúbka čela a bariér : 18 mm
Tri úrovne nastavenia roštu: 20, 35, alebo 50 cm

Detská postieľka BELLA je vyrobená z kvalitnej nábytkovej dosky a z borovicového dreva. Vyznačuje sa pekným grafickým dizajnom s detailom vyrezávaných srdiečok. 

Vo výrobnom procese boli brané do úvahy prísne bezpečnostné požiadavky a potreby detí a ich rodičov. Na výrobu boli použité prírodné materiály, ktoré sú netoxické a zaručujú používateľovi bezpečné prostredie. Viacstupňový proces vylučuje použitie chemikálií a používajú sa iba certifikované suroviny, ktoré zodpovedajú požadovaným normám. Postieľka má tri úrovne nastavenia roštu a tiež tri odnímateľné priečky.

Ďalšou výhodou je štandardný rozmer 120x60, ktorý umožňuje ľahký výber matraca.

Ku postieľke si môžete dokúpiť ďalší nábytok z našej ponuky. Ponúkame veľký výber zaujímavých modelov, aby rodič mohol dieťaťu navrhnúť izbu snov. Vieme, že detská postieľka by mala okrem svojich bezpečnostných a komfortných funkcií byť oku lahodiacim vybavením miestnosti, preto ponúkané modely sú dostupné v mnohých atraktívnych farbách. Postele sa navyše vyznačujú vysokou presnosťou spracovania, kladúcou dôraz na každý najmenší prvok.

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info