Detská postieľka DOMČEK

Detská postieľka DOMČEK

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Ponuka zahŕňa: 1) Detskú postieľku DOMČEK) Rošt 3) Bariéru. POSTIEĽKY SÚ LAKOVANÉ CERTIFIKOVANÝMI VODNÝMI LAKMI. Postieľka je k dispozícii v 2 farebných prevedeniach: biela - lakovaná, prírodná

€127 s DPH

€105,83

POPIS:

  • Dĺžka: 124 cm
  • Šírka: 65 cm
  • Výška: 100 cm
  • Hrúbka čela a bariér : 18 mm
  • Tri úrovne nastavenia roštu: 27, 39, alebo 56 cm
  • Výška bariéry : cca 40 cm

Detská postieľka DOMČEK je vyrobená z kvalitnej nábytkovej dosky a z borovicového dreva. Vyznačuje sa pekným grafickým dizajnom. 

Vo výrobnom procese boli brané do úvahy prísne bezpečnostné požiadavky a potreby detí a ich rodičov. Na výrobu boli použité prírodné materiály, ktoré sú netoxické a zaručujú používateľovi bezpečné prostredie. Viacstupňový proces vylučuje použitie chemikálií a používajú sa iba certifikované suroviny, ktoré zodpovedajú požadovaným normám.

Postieľka má tri úrovne nastavenia roštu (1. úroveň - pre novorodenca, 2. úroveň - pre dieťa, ktoré sedí, 3. úroveň - pre dieťa, ktoré už dokáže stáť) a tiež dve odnímateľné priečky (vhodné, keď už dieťa dokáže vyjsť z postieľky). 

Ochranná bariérka - vďaka nej môžete postieľku premeniť na posteľ. Zábrana sa používa, keď je dieťa schopné samo vojsť a vyjsť z postieľky. 

Ďalšou výhodou je štandardný rozmer 120x60, ktorý umožňuje ľahký výber matraca.

Ku postieľke si môžete dokúpiť ďalší nábytok z našej ponuky. Ponúkame veľký výber zaujímavých modelov, aby rodič mohol dieťaťu navrhnúť izbu snov. Vieme, že detská postieľka by mala okrem svojich bezpečnostných a komfortných funkcií byť oku lahodiacim vybavením miestnosti, preto ponúkané modely sú dostupné v mnohých atraktívnych farbách. Postele sa navyše vyznačujú vysokou presnosťou spracovania, kladúcou dôraz na každý najmenší prvok.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info