Detská posteľ KLASIC II so zásuvkou PW

Detská posteľ KLASIC  II so zásuvkou PW

Hodnotenie produktu: 4.9/5 (10x)

Vaše hodnotenie:

AKCIA

Ponuka zahŕňa: 1) Detskú posteľ KLASIC II 2) Rošt na rám postele 3)Bezpečnostná bariéra - zadarmo! 4) Zásuvka na kolesách.K posteli dostanete zadarmo certifikovaný penový matrac s poťahom.

€158,40 s DPH

€132

Dostupnosť: informujte sa o dostupnosti

Krásna, plnohodnotná posteľ z lakovanj MDF dosky (čelo postele) a zvyšok prvkov z laminovanej drevotrieskovej dosky. Posteľ z nábytkovej dosky má krásny a jedinečný vzhľad, trvanlivosť a čo je najdôležitejšie, prijateľnú cenu. Najvyššia kvalita použitých materiálov zaručuje pohodlie a ergonómiu, ktorá zohráva pri odpočinku obrovskú úlohu. Posteľ je veľmi praktická, funkčná a bezpečná pre nezávislé dieťa, ktoré vyrástlo z detskej postieľky pre najmenších. Všetky jeho hrany sú zaoblené a prispôsobené na použitie dieťaťom. Rošt je vyrobený z borovicového dreva vo forme lamiel priskrutkovaných na bokoch postele, vďaka čomu má nosnosť až 80-100 kg. Dvojstranná ochrana a nízka poloha matraca zabezpečujú bezpečnosť a pohodlie vášho dieťaťa. Posteľ je obojstranná, čo znamená, že zábrana môže byť namontovaná vpravo alebo vľavo, podľa potreby. Dostupné farebné verzie vám umožnia umiestniť posteľ do akéhokoľvek interiéru. 


POPIS:

Dĺžka 144 cm / 164 cm
Šírka 75 cm
Výška 60 cm
Hrúbka materialu je 18 mm
Rozmery zásuvky sú 140 cm alebo 160 cm x 70 cm
Použiteľný rozmer zásuvky: 133,9 x 68 cm
Vzdialenosť medzi matracom a zábradlím cca 6 cm / 8 cm
Výška roštu je cca 28 cm

Ak máte nejaké otázky týkajúce sa objednávky, odporúčame vám, aby ste nás kontaktovali. Snažíme sa čo najviac naplniť očakávania našich klientov v záujme úspešnej a uspokojujúcej spolupráce

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info